VŠECHNY REKLAMY A KOMENTÁŘE NETÝKAJÍCÍ SE ČLÁNKŮ > SEM <

!! Český fanklub Wednesday 13 !! > přidej se k nám >> TADY <<

Jak to bude dál?..

6. října 2015 v 15:17 | Morbid Psycho Doll |  My fucking diary
Ahojte,
znovu se vám omlouvám za mou neaktivitu, ale ted´ už nemám čas sem moc často psát, proto píšu ted´. A je to tím, že chodím do práce a protože dělám 12ky,tak bud´ spím a když mám volno jdu ven.
Jinak jsem teda zkončila v tý fabrice, ja kjse mse zmiňovala v některým předešlým článku. Sice nejsem na směně s tetou,ale na montáži, kde stojím zmiňovaných 12 hodin u pásu, jako co vám budu povídat žejo..práce sice nic moc, ale kdo řiká že tam musím být celej život. Pořád lepší než být na pracáku, ale mám stejný směny s přítelem, tak je to dobré. :)
Jinak s ním asi zatím bydlet nebudu, nebot´ si myslí že je ještě brzo..žebychom měli asi chvilku ještě počkat. No uvidíme.

Jinak momentálně období totáolně na nic..Nějak mám pocit že se všechno se*e..Navíc jse mv práci na záchodech chytla nějaký svinstvo, tak jse mtak trochu nemocná, ale mám pocit že se to lepší :) Jako s těma existencema co tam občas potkám, co neuměj ani česky,bych se nedivila tomu že jse mto chytla tam..protože vážně nevím kde jinde bych tomu přišla -_-
Taky bych vás chtěla pozvat na druhý můj blog, o kterým už sice víte, ale tak když sem moc nechodím, tak se tam můžete mrknout občas. Jsou tam nějaký nový věci, který se vám budou snad líbit.

Taky vám musím říct, že na žádnýho Wednesday-e 13 nejspíš nepojedu..trhá mi to srdce ani nevíte jak.. :'( Vychází mi to na směnu a volno mi nejspiš nedaj..kdybych mi to vyšlo na noční aspoň..bych se stíhala i vyspat.. ach jo. Alespoň si můžu říct, že jsem ho jednou viděla,ale stejně mi to trhá srdíčko..
A také.. bych vás chtěla všechny co toto čtete poprosit o hlasy. Já vím, že sice nic nevyhraju, ale to je jedno. Hlasuje se pomocí emailu, který pak musíte potvrdit a potom můžete hlasovat každých 24 hodin. Takže vás všechny moc prosím >> TADY <<

Jinač tedy se s vámi rozloučím na nějakou dobu zas. Mějte se zatím všichni krásně ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beautiful Chaotic Beautiful Chaotic | Web | 21. října 2015 v 18:36 | Reagovat

tak aspoň že je nějaká práce a jak říkáš nebudeš tam určo celej život :) a doufm že už seš zdravá :) já zase nepojedu na Cradle of Filth a také mi to trhá srdéčko :( :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )