VŠECHNY REKLAMY A KOMENTÁŘE NETÝKAJÍCÍ SE ČLÁNKŮ > SEM <

!! Český fanklub Wednesday 13 !! > přidej se k nám >> TADY <<

Říjen 2015

Když už se něco se*e, tak sakra už pořádně!..

20. října 2015 v 10:31 | Morbid Psycho Doll |  My fucking diary
Ahojte!
Máte se? Víte já se mám totálně na hovno, že to tak musím říct. Jsem sakra naštvaná a nešťastná protože ten, kterého jsem milovala mi po roce řekl, že neví co chce. Že mě bere jako kamarádku a zjistil, že mu je líp, když je sám..po roce? Nevím,ale nějak to prostě nechápu, co se mu najednou stalo. Prostě a jednoduše mě odkopnul protože jsem ho přestala bavit! Jako nějakou lacinou, použitou hračku!
Jeden z důvodů, ale jako prej ten hlavní je, že prej jsme byli pořád spolu. Tyjo tak co jsem se s většinou schodla na tom,tak lidi co se maj rádi většinou spolu být chtějí?..navíc. Co by z to někteří dali, aby mohli být spolu, když jsou od sebe daleko?..Nechápu to. Hlavně nechápu, jak chtěl semnou bydlet, když mu vadilo jen tohle? Jo a taky že máme stejnou práci, jenomže on je jinde a já taky a to že jsme se o přestávce viděli půl hodiny?..Nevím, přitom to tam má spousta lidí, co jsem zjistila a jsou to třeba už i manželé..a navíc tu žádná práce není, co jsem jako měla dělat kurva?.. -_-
Jednoduše řečeno a i to řekl on sám - neví co chce, musí si to ujasnit v hlavě a potřebuje čas. A taky si myslel že na něj budu rok myslet až si ujasní, jestli semnou chce být nebo ne..Žebychom se k sobě třeba za rok vrátili asi chápete.. Jenomže! Já jsem tak pitomá že já bych na něj klidně počkala! Protože ho sakra kurva miluju.. :'(

No a co vám budu říkat. Nesu to sakra blbě,už když si vemu že byl můj první. A to všechno, co jsme spolu zažili a tak..Já jse mse cítila poprví v životě Šťastná! že něco znamenám..vydrželo to rok a cítim se zase jako nic..jak odkopnutá panenka. Jsem tam kde jsem byla..už zase.

Ale bavíme se spolu normálně. Jen nevím jak on, ale já prostě furt k němu cítim něco víc a tak se k němu tak pořád chovám a i jsem mu to řekla, že to tak prostě bude, aby mu to třeba nevadilo..no prej v pohodě. Včera jsme byli venku a jako dobrý..jen pak doma to na mě všechno padlo, když jse msi vzpomněla jak jsme spolu chodili dřív ven. Já nevím. Mě to přijde pořád stejný jak předtím, jenom prostě to vědomí, že jsme rozejitý..a tak..já nevim no. Chci h ostrašně moc zpátky. :(
Taky mi řekl, že chce abych věděla, že mě měl strašně rád a že mě má pořád strašně rád a nechce, aby o mě úplně přišel..nevím a včera jsem mu psala asi mu chybím,alespoň trochu a on napsal, že chybim. Jen neví jak..
A já mám z toho v hlavě binec, nějak pořádně nic nevím a mám na ně jspoutu otázek, se kterýma mu už asi lezu na nervy..Ale tak když on jednou něco řekne, pak řekne zase něco jinýho,co vlastně nějak smysl nedává s tim prvním tak prostě potom nevim..Vážně neví co chce. A taky nechápu, jak někdo dokáže k tomu druhýmu přestat cítit něco. Tak bud´ miluju nebo ne..nebo je to jinak? Neřeknu když by dva spolu byli tři měsíce, což to je docela krátká doba,ale rok? Myslela jse msi, že to už něco znamená? A podle toho co mi psal a říkal..já nevím nechápu vůbec nic a cítim totál na nic..

Ale..tak už budu končit. Mějte se zatím hezky a užívejte podzim ;)Jak to bude dál?..

6. října 2015 v 15:17 | Morbid Psycho Doll |  My fucking diary
Ahojte,
znovu se vám omlouvám za mou neaktivitu, ale ted´ už nemám čas sem moc často psát, proto píšu ted´. A je to tím, že chodím do práce a protože dělám 12ky,tak bud´ spím a když mám volno jdu ven.
Jinak jsem teda zkončila v tý fabrice, ja kjse mse zmiňovala v některým předešlým článku. Sice nejsem na směně s tetou,ale na montáži, kde stojím zmiňovaných 12 hodin u pásu, jako co vám budu povídat žejo..práce sice nic moc, ale kdo řiká že tam musím být celej život. Pořád lepší než být na pracáku, ale mám stejný směny s přítelem, tak je to dobré. :)
Jinak s ním asi zatím bydlet nebudu, nebot´ si myslí že je ještě brzo..žebychom měli asi chvilku ještě počkat. No uvidíme.

Jinak momentálně období totáolně na nic..Nějak mám pocit že se všechno se*e..Navíc jse mv práci na záchodech chytla nějaký svinstvo, tak jse mtak trochu nemocná, ale mám pocit že se to lepší :) Jako s těma existencema co tam občas potkám, co neuměj ani česky,bych se nedivila tomu že jse mto chytla tam..protože vážně nevím kde jinde bych tomu přišla -_-
Taky bych vás chtěla pozvat na druhý můj blog, o kterým už sice víte, ale tak když sem moc nechodím, tak se tam můžete mrknout občas. Jsou tam nějaký nový věci, který se vám budou snad líbit.

Taky vám musím říct, že na žádnýho Wednesday-e 13 nejspíš nepojedu..trhá mi to srdce ani nevíte jak.. :'( Vychází mi to na směnu a volno mi nejspiš nedaj..kdybych mi to vyšlo na noční aspoň..bych se stíhala i vyspat.. ach jo. Alespoň si můžu říct, že jsem ho jednou viděla,ale stejně mi to trhá srdíčko..
A také.. bych vás chtěla všechny co toto čtete poprosit o hlasy. Já vím, že sice nic nevyhraju, ale to je jedno. Hlasuje se pomocí emailu, který pak musíte potvrdit a potom můžete hlasovat každých 24 hodin. Takže vás všechny moc prosím >> TADY <<

Jinač tedy se s vámi rozloučím na nějakou dobu zas. Mějte se zatím všichni krásně ;)
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )