VŠECHNY REKLAMY A KOMENTÁŘE NETÝKAJÍCÍ SE ČLÁNKŮ > SEM <

!! Český fanklub Wednesday 13 !! > přidej se k nám >> TADY <<

Leden 2015

Cesta k " divnému umění "

25. ledna 2015 v 14:31 | Morbid Psycho Doll
Moji milý jdu vám něco oznámit.
Rozhodla jsem se založit blog, jenom pro to svoje " divné umění ", kde se bude vyskytovat jenom toto. Tento blog zůstává, a zůstává to tady takové jaké to je,jenom tu nebude to moje tzv. umění. Spíš jenom to tu bude sloužit jako deníček..
Pokod byjste se chtěli na nový blog podívat a nebo se stát jeho stálými naštěvníky,určitě můžete. Potěší mě to. Dostanete se tak,když kliknete >> SEM <<
Taky bych chtěla zmínit to,že tak budu vystupovat pod svým jménem, tedy jako Hell Wednesday, které používám všude. Je to moje umělecký jméno. Smějící se


Tak to by bylo zatím asi tak všechno. Mějte se krásně!!
Pár řádků vlastně o ničem...

20. ledna 2015 v 8:23 | Morbid Psycho Doll |  Ostatní
Ahojte!!
Nějak moc dlouho tu nebudu. Vlastně v poslední dobou přemýšlím tady o tom a co s tim blogem bude dál,protože to tady pořád tojí a nic se neděje..nějak nemám čas a když bych ho měla,tak nemám tu správnou náladu sem psát..A taky vlastně nemám nějak o čem psát. Tak je to hold takový složitý..Možná to tu zrušim a bude to. Možná založim nový blog,jenom pro svoje tzv. " tvorbu " ,kde nic kromě toho nebude. Ještě vůbec nevím co bude...
Jenom jsem tu díky blogu poznala pár skvělých lidí a kdyby někdo z vás chtěl být i nadále v kontaktu,tak vám můžu třeba poslat můj facebook nebo mail nebo tak něco. Kdyby teda někdo chtěl,tak mi napište kam vám to mám poslat,abych to nemusela zveřejňovat tady..

Jinač to tu nerušim zatim. Uvidíme co bude,ale nevidim to moc dobře..Tak zatím mějte se hezky.

P.S. Už jste slyšeli nový album Wednesday 13 ????? Smějící se
P.P.S. Znáte Avatar ??? ( myslím tu kapelu ze švédska.. Smějící se )

.... nemilujte je !! ♥
I don't know who I am..

11. ledna 2015 v 18:54 | Morbid Psycho Doll |  My fucking diary
Ahoj dušičky,..
potřebuji se vypsat. Mám asi zase nějakou slabou chvilku..nevím. Jenže já nějak najednou nevím vůbec nic. Říkám si, jestli je to vůbec možné.

V poslední dobou mám o sobě zase divné mínění. Nevím proč. Asi zase jenom moc přemýšlím. Hodně přemýšlím, pak jsem z toho blázen a nakonec nevím vůbec nic. Asi to zní jak od duševně nemocnýho člověk, což o tom někdy taky pochybuji..ach jo já!
Deprese. Vítej zpátky. Začínala jsi mi vážně chybět....
Víte co? Nemám se ráda za ty myšlenky o tom,co si o sobě sama o sobě myslím, protože je to nefér ( nebo jak bych to mohla jinak nazvat..) vůči jemu. Proč by jinak semnou byl, kdyby to co si o sobě myslim byla pravda? Sakra. Dřív jsem si myslela,že kdybych měla kluka a kdyby mě měl někdo rád opravdu takovou jaká jsem, tak že by mi to mohlo zvednou svoje nulový sebevědomí. A když se někdo takový našel,tak o tom všem začínám pochybovat? Proč sakra?..To jsem vážně tak pitomá, jak si o mě někteří myslí?..A proč mě sakra zajímá to ,co si o mě někdo myslí?..Nemám se za to ráda.


The Paranoid - Začni vidieť

11. ledna 2015 v 10:42 | Morbid Psycho Doll |  Co si občas poslechnu..

" Nechce sa mi počúvať od vás, že som fakt divný
Stačí, že robím veci inak a hneď som vinný
Spávam v cudzej posteli, domov prídem, až keď sa zvečerí
Zveličovanie mi nevadí, hlavne, že vy ste normálni "

Look Who's Stalking

8. ledna 2015 v 18:53 | Morbid Psycho Doll |  Al. B. Damned
Přináším vám opět jednu novinku!!

Víte, když Al B Damned na svých stránkách oznamoval, že si dává pauzu a psal,že jestli se někdy vrátí,takže o tom budou vědět všichni, a že to bude velký. A víte co? Ten chlap svoje slovo splnil!
Včera totiž zveřejnil svůj noví videoklip k písničce Look who's stalking, která bude na novém, očekávaném albu. Něco vám povím. Protože je to ABD, protože ho miluju a miluju jeho práci a protože to co dělá, dělá úžasně ( dle mého názoru ), tak jsem čekala že to bude úžasné jako vždy..A ono to není úžasné. Ono je to krutopřísně zas**ně dokonalý!!! Smějící se
Nevím jak vám,ale mě se to strašně líbí. Už jak začali hrát, jak to hned na začátku rozjeli..no prostě bez komentáře. Navíc mu to zase strašně sluší!
Zbloudilé dušičky přivítejte zpátky Al B Damned-a!!Při procházce zimní krajinou..

6. ledna 2015 v 19:13 | Morbid Psycho Doll |  Básničky, texty atd..
Normálně po dlooouhé době se moje mysl odhodlala ze sebe zase něco dostat a myslím že po tý docela dlouhý době,kdy ze sebe nemohla nějak dostat nic, je to něco dalo by se říct docela dobrý..Jen jsem tomu nemohla vymyslet název,tak jsem vymyslela, ten co co vymyslela..Konec keců a tu máte moje dílo. Snad se vám bude líbit.. :)Spadla mi vločka do vlasů,
tak nevinná a chladná.
Pohladil mě vánek po tváři
a pošeptal, že nikdy nebudu sama.
Dívala jsem se na zimní krajinu,
tak tichou a nádhernou.
Říkám si, co se to stalo tak najednou.
Moje srdce začalo opět žít,
možná proto,
že se ho dotkly ruce tvý.
Žití mé náhle důvod má,
možná proto,
že můžu být tvá.♥

NEkopírovat!!

Unknown....

4. ledna 2015 v 19:30 | Morbid Psycho Doll |  My fucking diary
Ano unknown, protože nevím jaký nadpis vymyslet,tak se to bude jednoduše jmenovat takto..... xD

Po dlouhý době jsem se opět vrátila a i přesto,že se toho stalo i nějak dost,tak nevím o čem psát, protože jsou to spíš věci,který bych si chtěla nechat pro sebe,ale tak to nějak schrnem a třeba se k něčemu dostanem... xD

Prázdniny byla fajn. Fakt jse mse na ně strašně těšila. Dva týdny volna a " klidu "..I když je pravda,že občas mě to už nebavilo být jenom doma, kromě toho,když jsem byla s ním,tak jsem byla spíš doma..Vánoce byly v pohodě,ale nějak už to není jako dřív. Víte je to jiný než v době když jsem byla malá. Možná že je to pořád stejný jenom už se na to všechno dívam z jiný stránky a nebo prostě to tak prostě je..Silvest nebudu komentovat.. :)


Diplomek

4. ledna 2015 v 18:51 | Morbid Psycho Doll |  Diplomky
Diplomek od Barulíka za bleskovku.
Děkuju moc! :)
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )