VŠECHNY REKLAMY A KOMENTÁŘE NETÝKAJÍCÍ SE ČLÁNKŮ > SEM <

!! Český fanklub Wednesday 13 !! > přidej se k nám >> TADY <<

Arakain 9/3/2012 Polná

8. října 2014 v 16:49 | Morbid Psycho Doll |  Byla jsem...
Tak jsem tu a jdu vám říct ,jaké to tam teda bylo.

Vyjeli jsme kolem šesté hodiny a v kolik jsme tam přijeli opravdu nevím,protože od doby co jsme odjeli do Polný jsem se na čas nedívala ;D Když jsme tam dojeli - přišli jsme na místo,kde po vás chtěli vstupenky. Bylo tam lidí jak " někde ". Opravdu nevím,jak to mám popsat,protože byste to museli vidět ,a jak jsem to viděla přestala jsem doufat,že budu úplně ve předu. Pak jsme se nakonec do vnitř dostali a já se dostala do předu :D No a tak jsem tam tak stála a čekala ,až začne hrát předkapela Menhir. A jak jsem tam tak stála a čekala,tak jsem se dočkala a předkapela žačla hrát. Musím říct,že byli dobří ;) Když přestali hrát,tak jsme zase čekali,něž se Arakaini připraví. No ty jó !! Pak to přišlo a oni tam přišli. Přišel Honza Toužimský !! Áááá !! ( jsem v pohodě ).
Koncert byl rozdělen na 3 části. Ta první byla s Honzou a ta druhá s Lucií Bílou, no a ta třetí byla zase s Honzou. Bylo to vážně super !! A Lucka byla super. Bylo to celý super,ale na konci jsem měla vážně už dost. Bylo tam najednou hrozný teplo,bolely mě nohy a hlavně krk. xD Když koncert zkončil šla jsem se podívat ke stánku se suvenírama. Jako nevěděla jsem ,co si mám koupit,tak jsem si vyhlídla hrnek. Krásný černý hrnek s krásným obrázkem. Pak ke mě přišla kamarádka P ,kterou jsou celou dobu vyhlížela,jestli ji neuvidím. A hele ona tam stojí vedle mě. Jenže pak tam přišel " někdo",že chce ten hrnek. A ten hrnek byl poslední !! Čuměly jsme na to jak na " něco". My si vyhlídneme hrnek a " někdo" nám ho vzal. Tak jsme si koupily ten druhý. Je bílý,ale je taky pěkný,akorát tam ten byl hezčí... xD
No a kromě toho hrnku mě bolí šíleně krk a záda :D A vlasy jsem ráno nemohla rozčesat. Zbudila jsem se po devaté hodině a to jsem ještě tak trochu spla,prostě jsem nevnímala. " Probrala " jsem se až kolem třetí odpoledne. Smějící se Arakainy jsem viděla už po druhý na tom samém místě. Byla jsem tam minulí rok... ehm... byl duben.. :D No a ted´ mě čekají Nightwish a v květnu Poutník fest.Pro ty,kteří nevědí, co je to ten " Poutník fest" - Tak je to každý rok v Pelhřimově a pořádá to pivovar Poutník. Je to malý,ale zas pěkný fest´ák. A není to ani drahé ;) Tak to vše. Loučím se s vámi ;)***(..článek byl překopírován z minulého blogu.. )


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )